balon WeB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ.

EN GÜZEL VE GÖSTERİŞLİ BALON WEB SİTESİ

toptan perakende balon imalatı

Türkiye genelinde hizmet veren balon firmamız sizler için en uygun fiyattan balon süslemesi hizmeti yapmaktadır.

İşyeri açılışları , törenler , düğün ve nikah törenleri , sünnet süsleme işlemlerinde balon ve uçan balon reklamcılık ve görüntü açısından vazgeçilmez unsurları oluşturmaktadır.

Sitemizden tüm Türkiye genelinde uçan balon ve helyum gazı temini yapabilirsiniz. Personellerimiz balon dekoru konusunda işyerinize yada süslenecek alana gelerek sizler için hizmet bildirimi yapacaktır.

sta balon firması

 

UÇAN BALON DEMETİ - TOPLU UÇAN BALON BIRAKMA HİZMETİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

kalp balon uçan balon

Kalp balon ve balon demeti için firmamızdan en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

uçan balon demeti satışı

Türkiye genelinde tüm semt ve ilçelere en uygun fiyatlar ile balon demeti ürünlerini gönderebilirsiniz.

Türkiye genelinde tüm semt ve ilçelere balon demetlerimizi gönderebilirsiniz.

Uçan Balon: (Helyum Balon)
Uçan balon demetleri adrese teslim. Balon üstüne özel notunuzu baskı yapıp uçan balon demeti olarak sevdiklerinize teslim ediyoruz. Balon üstüne isterseniz not, isterseniz resim veya logo baskısı yapılabilir. Standrat baskılı balon balonlarımız veya baskısız rengarenk balonlarımızı kullanarak uçan balon demetleri hazırlatabilirsiniz. Şık ve estetik uçan balon demetleri ile sevdiklerinizi etkileyin. Etkinliklerin vazgeçilmezlerindendir uçan balonlar. Küçük büyük tüm organizasyonlarınızda uçan balonları kullanabilirsiniz. Uçan balon yapımında yanıcı ve yakıcı etkisi olmayan helyum gazı kullanıyoruz. Uçan balonların çocuklar için hiçbir zararı yoktur. Doğum günü süslemelerinde ve bebek odası süslemelerinde helyum gazlı uçan balonlarımızı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Uçan Balon Yapımı:
Uçan balon lâteks veya PVC zeplin balonlar helyum gazı ile şişirilerek elde edilir. Ortalama ömrü: 12 inç balonda 12 saat, jumbo balonda 4 gün, PVC zeplin balonda 5-7 gün olarak değişiklik göstermektedir. Eğlence, reklam, süsleme gibi bir çok alanda kullanım imkanı vardır.

Helyum Gazı:
Helyum periyodik cetvelinin birinci peryot 8A grubunda yer alan bir gaz olmakla birlikte hidrojenden sonra en hafif gazdır. Renksiz, kokusuz olmakla beraber soygaz olduğu için tepkimeye girmez ve bu yüzden eylemsizdir. Kokusuz renksiz ve de tepkimeye girmeyen (inert) bir gazdır.

Havadan hafif olması uçan balonlarda kullanılabilmesini sağlar. Hidrojen gibi yanıcı-patlayıcı olmadığı için de oldukça güvenlidir. Ama bu güvenlik pahalıya patlar. Çünkü Helyum gazı oldukça pahalı bir nesnedir. Evren de hidrojenden sonra en çok bulunan ikinci element olmasına ve de dünya atmosferinde 1/200.000 oranında bulunmasına rağmen, sıvı havanın ayrımsal damıtılmasıyla (fractional distillation) elde edilemez.

Balon demeti için 5 adetten 250 adete kadar her renk ve değişik görüntülerde uçan balon demeti ürünlerini firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul balon demeti örnek resimlerimiz

TOPLU UÇAN BALON BIRAKMA HİZMETLERİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

uçan balon bırakma toplu uçan balon bırakma

Toplu uçan balon bırakma hizmetimizden en uygun fiyat garantisi ile yararlanabilirsiniz. Sizler için aynı anda onlarca yüzlerce ve binlerce uçan balon bırakma hizmetini firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı anda toplu uçan balon bırakama , file içerisinde aynı anda toplu şekilde uçan balon bırakma hizmetini en uygun fiyat ile firmamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Gökyüzüne aynı anda istenilen renklerde uçan balon salmak bırakmak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

toptan uçan balon satışı

Toptan uçan balon satışı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

helyum gazı satışı    helyum gaz satışı

Türkiye genelinde helyum gazı satışı ve uçan balon demeti satışlarımız mevcuttur.

Dökme yağmur balon , file dökme balon hizmetimizden en uygun fiyat ile yararlanabilirsiniz. Yağmur balon için en az 100 lük tek renk yada renkli 12 inc balon kullanılarak file yapılmakta ve tüm tertibat kullanıldıktan sonra file misina ipi tarafınıza teslim edilmektedir. İstenilen zaman ve saatte misina çekilerek balon yağmuru hizmeti gerçekleştirilmiş olmaktadır.

balon süslemesi  balon süsü

İŞYERİ AÇILIŞ BALON SÜSLEME HİZMETLERİMİZ.

işyeri açılış balon süslemesi  balon süsleme

AÇILIŞ BALON SÜSLEME ÖRNEK RESİMLERİMİZ. EN UYGUN FİYAT VE KALİTELİ SÜSLEME HİZMETİ İÇİN FİRMAMIZDAN FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ

BALON SÜSLEMESİ - BALON DEKORU

Firma elemanlarımız balon süsleme siparişi almadan önce süslenecek alan konusunda firma yada süslenecek alana gelmekte ve sizlere süsleme ile ilgili yapılabileceklerin listesini sunmaktadır. Balon süsü - balon dekoru siparişi vermeden önce şu bilgiler önemlidir.

- Balon süsleme işlemlerinde Elemanlarımız sizlere en uygun süsleme şeklini bildirecektir.

- Uygun fiyatlandırmadan sonra sözleşme yapılacak ve sözleşme esnasında yapılacak işin yüzde 40 ı peşin olarak alınacaktır.

- Belirtilen gün balon süsleme için gelen elamanlarımız için balon şişirme için gerekli alan gösterilecektir. Balon şişirme ve balon süsleme elemanları için gereken  elektrik prizi ve 5 kişilik ekip sığacak boş alandır. Balon şişirme ve balon süsleme işlemleri açılış yada etkinlik yapılacak alanda olmaktadır. Elemanların işlerini bitirme süreleri 10 ile 50 metre balon için 1,5 saat , 50 ile 100 metre için 3.5 ile 4 saat , 100 metre üstü balon süslemelerinde ise elemanlar 1 gün önceden işe başlamakta yada gece çalışmaktadır. Gece çalışacak balon süsleme elemanları için 1 kişi süslenecek alanda beklemek zorundadır.

- İş bitimi ve balon süsü işlemleri bitiminde iş bitim sözleşmesi imzalanacak ve kalan diğer bakiye nakit olarak ödeme yapılacaktır.

işyeri açılış balon süslemesi balon süsü balon süsleme balon süsleme hizmeti

UÇAN BALON - HELYUM BALON GAZI SATIŞI

Balon 9 yada 12 inc olmalı ve içerisine kullanılan helyum gazı ise yanıcı ve parlayıcı olmamalıdır. Yapmış olduğunuz organizasyonlarda insanları zor şartlar altında bırakmamak için uçan balon süslemeleri ve organizasyonlarında firmanın kaliteli ve sağlam olması o oranda önemlidir. Gazetelerde yada haberlerde işyeri açılışlarında uçan balonların gazlarının yandığı ve parladığı bu yönde yaralanmaların hatta ölümlerin olduğunu okumuşsunuzdur. Buna sebep olan en büyük etken organizasyon işini yapan firmanın helyum gazı yerine daha ucuz olan hidrojen yada buna benzer gazları kullanması neden olarak sayılmaktadır. Daha ucuz fiyat ve oranlara kanılmaması özellik ile gazın cinsinin sorulması en önemli etken olmaktadır. Kullanılacak gaz helyum gazı olmalıdır. Firmamız işyeri açılışlarında ve görsel etkinliklerde sizlere en uygun gaz tedariğini yapmaktadır.

Türkiye genelinde her il ve ilçeye hatta köyler beldelerde dahil olmak üzere helyum gazı satışımız vardır. Helyum gazı 2 şekilde bulunur. büyük ve küçük helyum gazı şeklindedir. Satın almanız esnasında büyük gaz için 350 usd depozito alınmaktadır. Helyum gazının fiyatı ise içindeki gaz ağırlığına bağlı olarak 750 usd ile 950 usd arasında değişmektedir. Küçük gaz için ise depozito ücreti 210 usd satış fiyatı ise içindeki gaz oranına göre 390 ile 580 usd arasında değişmektedir.

helyum balon gazı satışı

dev balon süsleme resmi

Dev balon süsleme resmi , iki büyük karayolu üstünde balon süsü dekoru Her renk balon tercihi yapabilirsiniz. Aynı şekilde uçan balon ve jumbo balonlar için renkli balon tercihlerimiz mevcuttur.

İSTANBUL - ANKARA - BURSA - ANTALYA İÇİN YAPTIRACAĞINIZ BALON SÜSLEMELERİNDE EN UYGUN FİYAT TEKLİFİNİ FİRMAMIZ ÜZERİNDEN ALABİLİRSİNİZ.

                          NE TÜR HİZMETLER YAPMAKTAYIZ ?

- Balon süsleme     - Balon dekoru   - Parti balonları    - Baskılı Balon

- Zincir Balon         - Dökme balon    - Uçan Balon        - Sütun Balon

- Zeplin Balon        - Jumbo Balon    - Balon ile Mağaza işyeri süsleme

- Helyum Gazı Temini   -  Balon Malzemesi Satışı  -

 ONLİNE BALON İLE İLGİLİ SORULARINIZI SORUNUZ.

            BALON MERKEZ VE ŞUBE TELEFON İRTİBAT BİLGİLERİMİZ

Balon - Uçan balon - Helyum gazı  için büyük İllerde şubelerimiz vasıtası ile çalışabilir ve her türlü konuda destek alabilirsiniz.

Kurumsal telefonumuz ; 444 0 209

                                        ŞUBELERİMİZ

ANKARA 0-312-3622218                 İZMİR 0-232-4467307
İSTANBUL 0-216-3860018 ANDL      İSTANBUL 0-212 2111508 AVRP
GAZİANTEP 0-342-2206545             KAYSERİ 0-352-2431189
ANTALYA 0-242-2410889                ESKİŞEHİR 0-222-2203029
KONYA 0-332-2384124                   BURSA 0-224-2502252
SAMSUN 0-362-4357124                 KOCAELİ 0-262-3315989
ADANA 0-322-3590264                    MERSİN 0-324-2312492

Cep telefonu irtibat bilgilerimiz ;

TÜRKCELL   0-537-510-96-18

VODAFONE  0-544-929-08-35

AVEA           0-505-394-29-32

Genel merkez adresimiz ; Talatpaşa bulvarı 157 c cebeci Ankara

Genel merkez telefonlarımız ; 0 -312 -3195868  3201714  3191675

E-mail ; balon@balonbilgi.com    &   bilgi@balonbilgi.com

 E-mail; bilgi@balonbilgi.com   Kurumsal telefon ;  0 - 312 - 444 0 209 Talatpaşa bulvarı 157 cebeci Ankara

Design by balon süsleme hizmetleri firması ankara istanbul  adına yapılmıştır. Balon resimlerimiz kopyalanamaz ve resimler izinsiz kullanılamaz.