balon WeB SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ.

EN GÜZEL VE GÖSTERİŞLİ BALON WEB SİTESİ

toptan perakende balon imalatı

Türkiye genelinde hizmet veren balon firmamız sizler için en uygun fiyattan balon süslemesi hizmeti yapmaktadır.

Sayın ziyaretçi helyum gazı ayarında olup organizasyon amacı ile yada etkisel olarak aşağıdaki amaçlar için kullanılacak gaz tedariğiniz de yaşam ve sağlığınız için helyum gazı kullanınız. Çevrenizi ve kendinizi riske atmayınız. Kaliteli ve zarar vermeyen gaz helyum gazıdır. Helyum gazı Türkiye de üretilmemekte sadece ithal edilmektedir. Bu sebep ile gaz fiyatı yüksek ve insan sağlığına zarar vermeyen gaz grubundadır.

helyum gazı  

Helyum gazı , uçan balon gazı satışımız mevcuttur.

  helyum gazı ve uçan balon gazı

Helyum gazı sanayi ve ticarette kullanılabildiği gibi uçan balon gazı olarak ta kullanılmaktadır. Değişik ölçülerde balon gazı helyum için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Sitemi ve firmamız üzerinden Türkiye genelinde en ücra noktalara kadar helyum gazı satışımız mevcuttur.

helyum gazı tüp , helyum tankları    helyum balon gazı firması   helyum gaz tüpü

Helyum balon gazı tüp çeşitlerini görmektesiniz Türkiye de 3 çeşit boyda tüp mevcuttur. Aşağıdaki helyum gazı tüp oranları ve fiyatlandırmalarını inceleyebilirsiniz.

helyum gazı tüp miktarı

Türkiye de balon ve uçan balon organizasyonlarında 12 inc balon kullanılmaktadır.

3 tür boyutta helyum gazı tüp bulunabilir. yukarıda  L  - T - V olarak belirlenmiş boyutlardaki 12'' olarak belirtilen rakam 12 inc lik balon anlamında kullanılmaktadır.  V boyundaki helyum tüpünden 125 adet , T olan tüpten 250 adet , L olan helyum tüpünden ise 625 adet uçan balon çıkmaktadır. Bu rakamlar tahmini iyi bir profesyonel şişirici tarafından verilen rakamdır. -100 ile +20 arasında değişiklik olabilmektedir. Balon şişirilme esnasında balon patlaması , standart şişirme olmaması sebebi ile manuel göz kararına göre şişirme olduğu için az yada çok şişirme olabilmekte ve buda sayıyı azaltabilmektedir.

HELYUM GAZI TÜP ÖLÇÜLERİNE GÖRE FİYATLANDIRMA

BÜYÜKLÜK FİYATLANDIRMA VE DEPOZİTO ÜCRETİ
V 245.00 $ + KDV DEPOZİTO 200 $
T 335.00 $ + KDV DEPOZİTO 250 $
L 410.00 $ + KDV DEPOZİTO 300 $

Helyum gazı tüp fiyatlarımız USD $ olarak işlem görmektedir. Helyum gazı tüpleri depozitolu olarak verilmekte ve tüp alındığı anda depozito ücreti iade edilmektedir. Satmış olduğumuz helyum gazları insan ve canlı sağlığına zarar vermemektedir.

FİYATLARA NAKLİYE ÜCRETİ EKLENMEMİŞTİR.

ÖNEMLİ UYARI ; DAHA UCUZ OLDUĞUNU DÜŞÜNEREK BALON VE UÇAN BALON SÜSLEMELERİNDE UCUZ AMA TEHLİKELİ GAZ ÜRÜNLERİ KULLANMAYINIZ. ORGANİZASYON FİRMALARINDAN ÖZELLİK İLE HELYUM GAZI İSTEYİNİZ. KARIŞTIRILMIŞ GAZ İLE YAPILMIŞ YADA SİZLERE UCUZ UÇAN BALON FİYATI VERİLMİŞ GAZLARIN İÇERİĞİNİ SORUNUZ YADA ÜRÜNLERİ SİZİN YANINIZDA YAPILMASI KONUSUNDA ÖZEL İSTEKTE BULUNUNUZ.

balon uçan balon gazı

Helyum gazı toptan alımlarınız için firmamızdan en uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

helyum gazlı uçan balonlar

Toplu helyum gazı ile doldurulmuş balonlar gökyüzüne gönderilirken çekilmiş resimdir. toplu uçan balon bırakmaya örnek resim.

uçan balon bırakma

uçan balonlar için helyum gaz satışı tedarik firmamız hizmetinizdedir.

HER TÜRLÜ HELYUM GAZI İLE İLGİLİ OLARAK BALON VE UÇAN BALON HİZMETİNİ FİRMAMIZ ÜZERİNDEN GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ.

helyum gazı   APARATLI UÇAN BALON GAZI HELYUM GAS

Helyum gazı tüpü kiralama ve satışımız mevcuttur.

 helyum uçan balon gazı    

Helyum Gazı ; Helyum gaz birçok sektörde kullanılmasına rağmen balon firmamız ve her türlü organizasyon hizmetlerinde uçan balon gazı olarak kullanılmaktadır. Günümüzde helyum gazı organizasyonlarda vücut içine çekilerek ses değişimi , komik ses , ince tiz ses gibi değişik sesler içinde kullanılmaktadır. Helyum gazı Animatör , palyaço ve her türlü eğlencelerde kullanıla gelmeye başlamıştır. Helyum gazı tüpü için firmamızdan en uygun fiyattan teklif alabilirsiniz.

helyum gazlı uçan balonlar  uçan balonlar 

Sayın ziyaretçimiz sitemiz üzerinden her türlü balon ve balon süslemesi ile ilgili hizmeti alabilirsiniz. Yılların verdiği deneyim ile başlıca ilgilendiğimiz alanlar ; Balon süslemesi , uçan balon demetleri , Balon dökme , balon yağmuru , Baskılı ve baskısız toptan ve perakende balon satışı , İşyeri açılış süsleme etkinlikleri , Toplu uçan balon etkinlikleri , Helyum gazı satışı , jumbo balon , punch balon üretimi ve satışı ile birlikte her türlü balon malzeme ve ekipmanını ister satın alabilir ister kiralayabilirsiniz.

 parti odası süsleme

Her türlü parti odası süsleme ve her ebatta balonları helyum gazı ile en uygun fiyattan dolduruyoruz.

parti helyum balon gazı  uçan balon demetleri

Her renk ve her ebat balonlara , çizgi film karekterli her türlü balonlara helyum gazı doldurulmaktadır.

DEV JUMBO BALON

hELYUM GAZI İLE DOLDURULMUŞ DEV JUMBO KÜRE BALON HİZMETİ ALABİLİRSİNİZ. BU BALONLARA LOGO YADA YAZI BASKISI YAPILMAKTADIR.

BALON SÜSLEMESİ - BALON DEKORU

Firma elemanlarımız balon süsleme siparişi almadan önce süslenecek alan konusunda firma yada süslenecek alana gelmekte ve sizlere süsleme ile ilgili yapılabileceklerin listesini sunmaktadır. Balon süsü - balon dekoru siparişi vermeden önce şu bilgiler önemlidir.

- Balon süsleme işlemlerinde Elemanlarımız sizlere en uygun süsleme şeklini bildirecektir.

- Uygun fiyatlandırmadan sonra sözleşme yapılacak ve sözleşme esnasında yapılacak işin yüzde 40 ı peşin olarak alınacaktır.

- Belirtilen gün balon süsleme için gelen elamanlarımız için balon şişirme için gerekli alan gösterilecektir. Balon şişirme ve balon süsleme elemanları için gereken  elektrik prizi ve 5 kişilik ekip sığacak boş alandır. Balon şişirme ve balon süsleme işlemleri açılış yada etkinlik yapılacak alanda olmaktadır. Elemanların işlerini bitirme süreleri 10 ile 50 metre balon için 1,5 saat , 50 ile 100 metre için 3.5 ile 4 saat , 100 metre üstü balon süslemelerinde ise elemanlar 1 gün önceden işe başlamakta yada gece çalışmaktadır. Gece çalışacak balon süsleme elemanları için 1 kişi süslenecek alanda beklemek zorundadır.

- İş bitimi ve balon süsü işlemleri bitiminde iş bitim sözleşmesi imzalanacak ve kalan diğer bakiye nakit olarak ödeme yapılacaktır.

işyeri açılış balon süslemesi balon süsü balon süsleme balon süsleme hizmeti

UÇAN BALON - HELYUM BALON GAZI SATIŞI

Balon 9 yada 12 inc olmalı ve içerisine kullanılan helyum gazı ise yanıcı ve parlayıcı olmamalıdır. Yapmış olduğunuz organizasyonlarda insanları zor şartlar altında bırakmamak için uçan balon süslemeleri ve organizasyonlarında firmanın kaliteli ve sağlam olması o oranda önemlidir. Gazetelerde yada haberlerde işyeri açılışlarında uçan balonların gazlarının yandığı ve parladığı bu yönde yaralanmaların hatta ölümlerin olduğunu okumuşsunuzdur. Buna sebep olan en büyük etken organizasyon işini yapan firmanın helyum gazı yerine daha ucuz olan hidrojen yada buna benzer gazları kullanması neden olarak sayılmaktadır. Daha ucuz fiyat ve oranlara kanılmaması özellik ile gazın cinsinin sorulması en önemli etken olmaktadır. Kullanılacak gaz helyum gazı olmalıdır. Firmamız işyeri açılışlarında ve görsel etkinliklerde sizlere en uygun gaz tedariğini yapmaktadır.

Türkiye genelinde her il ve ilçeye hatta köyler beldelerde dahil olmak üzere helyum gazı satışımız vardır. Helyum gazı 2 şekilde bulunur. büyük ve küçük helyum gazı şeklindedir. Satın almanız esnasında büyük gaz için 350 usd depozito alınmaktadır. Helyum gazının fiyatı ise içindeki gaz ağırlığına bağlı olarak 750 usd ile 950 usd arasında değişmektedir. Küçük gaz için ise depozito ücreti 210 usd satış fiyatı ise içindeki gaz oranına göre 390 ile 580 usd arasında değişmektedir.

helyum balon gazı satışı

dev balon süsleme resmi

Dev balon süsleme resmi , iki büyük karayolu üstünde balon süsü dekoru Her renk balon tercihi yapabilirsiniz. Aynı şekilde uçan balon ve jumbo balonlar için renkli balon tercihlerimiz mevcuttur.

                          NE TÜR HİZMETLER YAPMAKTAYIZ ?

- Balon süsleme     - Balon dekoru   - Parti balonları    - Baskılı Balon

- Zincir Balon         - Dökme balon    - Uçan Balon        - Sütun Balon

- Zeplin Balon        - Jumbo Balon    - Balon ile Mağaza işyeri süsleme

- Helyum Gazı Temini   -  Balon Malzemesi Satışı  -

 ONLİNE BALON İLE İLGİLİ SORULARINIZI SORUNUZ.

            BALON MERKEZ VE ŞUBE TELEFON İRTİBAT BİLGİLERİMİZ

Balon - Uçan balon - Helyum gazı  için büyük İllerde şubelerimiz vasıtası ile çalışabilir ve her türlü konuda destek alabilirsiniz.

Kurumsal telefonumuz ; 444 0 209

                                        ŞUBELERİMİZ

ANKARA 0-312-3622218                 İZMİR 0-232-4467307
İSTANBUL 0-216-3860018 ANDL      İSTANBUL 0-212 2111508 AVRP
GAZİANTEP 0-342-2206545             KAYSERİ 0-352-2431189
ANTALYA 0-242-2410889                ESKİŞEHİR 0-222-2203029
KONYA 0-332-2384124                   BURSA 0-224-2502252
SAMSUN 0-362-4357124                 KOCAELİ 0-262-3315989
ADANA 0-322-3590264                    MERSİN 0-324-2312492

Cep telefonu irtibat bilgilerimiz ;

TÜRKCELL   0-537-510-96-18

VODAFONE  0-544-929-08-35

AVEA           0-505-394-29-32

Genel merkez adresimiz ; Talatpaşa bulvarı 157 c cebeci Ankara

Genel merkez telefonlarımız ; 0 -312 -3195868  3201714  3191675

E-mail ; balon@balonbilgi.com    &   bilgi@balonbilgi.com

 E-mail; bilgi@balonbilgi.com   Kurumsal telefon ;  0 - 312 - 444 0 209 Talatpaşa bulvarı 157 cebeci Ankara

Design by balon süsleme hizmetleri firması ankara istanbul  adına yapılmıştır. Balon resimlerimiz kopyalanamaz ve resimler izinsiz kullanılamaz.